Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna corvitempus.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Neex

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neex
Site Admin

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 12:12 am    Temat postu: Neex Odpowiedz z cytatem

Imię:

Neex

Nazwisko:

Brak

Pseudonim:

Unabomber

Klasa:

Szaman

Dziewięćdziesiąt dziewięć ludzkich wiosen

Majątek:

600 sztuk złota na start

Sztuczka:

"Granie Na Nerwach"

Profesje:

Kopanie skałek oraz inżynieria

Wygląd:

Da Voo Doo! Ja krótko paczeć w lustro, bo lustro nie często mnie znajdować. Ale ja móc nieco wam opowiedzieć. Wy usiąść wygodnie ja zapażyć wam wywar glonowy. A jaki świeży!!! Wczoraj ja być na ryneczek i kupić. Szkoda, że wy nie przyjść wcześniej to ja was obiad poczęstować. Ja dostać świeże fretki i ja gotować je żywcem jak raki, wtedy one piszczeć ale być miękkie i dobre... Otóż Ty mnie przecie widzieć to ja nie wiem co ja mam Ci opowiadać... Ja to taki zwykły troll jestem. Rano to se wstaje i uważać ja co by lewej nogi pierwszej na ziemi nie kłaść. Jak ja już se wstanę tak to wtedy idę do kotła i podgrzewam łój z jelenia. Powiadam Ci ja z jelenia najlepszy, ładnie pachnie, a i stoi po nim cały dobry dzień. Irokez stoi, rzecz jasna, Ty nie myśleć, że ja jakiś stary zbok jestem.
[Troll zdjął miedziany dzbanuszek z ognia i zalał stalowy kubek leżący przed gościem, usiadł po drugiej stronie stołu. Poprawił włosy i zaczął opowiadać dalej.] Ty uważać bo to być gorące. Na czym to my skończyć? Ach tak, na irokezie. Jak to my już przy temacie włosów jesteśmy to wy ludzie dziwne te kolory macie. Takie to smutne barwy być. Nie to co nasze kolorowe i wesołe. Spójrz no człecze na moją czuprynę, różowa, piękna, pachnąca... A Twoja być? Ja lepiej nie mówić, jaka Twoja być. Pij Ty ten wywar człecze bo my tu trochę czasu jeszcze spędzić, a to Cię nieźle postawić na nogi. Przejdźmy my dalej. My trolle to uwielbiać nasze kły. My o nie dbać i szorować druciakiem co by czyste być. Pal licho resztę zębów, wypadną odrosną nowe. Ale kły... Jak raz odpaść raczą to odrastać już ni ma komu. Nieraz jakoś gadają że my taką gburowatą postawę mamy, a toć nieprawda przecież. Myśmy tylko łapy dłuższe od nóg dostali i to tyle. My też jako trolle to my różne kolory skóry mamy, tak jak wy człeki. Ja żem akurat z fioletowym się urodził, co poradzić. W czym ja że lubię chodzić pytasz? Toć to najlepiej w niczym, ale inne patałachy lub damule krzywo patrzą jak się im pindolem macha, dziwne te zasady wychowania Wy mieć. Toć jak już muszę coś zakładać to to koszula najczęściej jest i spodnie lniane jakieś. A jak my na jakieś zabójcze przygody chodzimy to ja mój zestaw podręczny znachora wdziewam. Cóż o wyglądzie mym za wiele Ci człeku rzec już nie móc ja. Chociaż kila pierdół dodać ja Ci móc jeśli ty tak bardzo nalegać... Kobiety wielu ras mi mówić, że ja mieć zielone oczyska choć ja tak za bardzo się nie przyglądać. Kły ważniejsze. Nochal ja mieć nieco sterczący ale on mi pomagać nosić me duże okulary z lunetami. Wiesz co to luneta nie człeku?
Ja może mieć tylko trzy palce u ręka ale ja umieć nimi sprawie się posługiwać. Mięśnie ja też mieć i móc Ci zaraz przywalić jak Ty mi nie wierzyć. Co to być za przesłuchanie ja nie lubić dużo pytań!

Charakter:

O charakterze Neex'a opowiem Wam z nieco innej perspektywy, gdyż troll obraził się pod koniec opowiadania o swoim wyglądzie i zamknął się w swojej komnacie wyklinając coś pod nosem. Nie martwcie się obiecał wrócić i opowiedzieć nam swoją historię. Tymczasem, na wstępie wypadałoby się przedstawić. Jestem Hyenne Lightbane, trudnię cię pracą medyka na usługach Halduron'a Brightwing'a generała armii Silvermoon. Nie jestem zwykłym medykiem, ponieważ moją specjalizacją są urazy psychiczne. Zapewne zastanawiacie się teraz co ja tutaj robię. Odpowiedź nie jest aż tak skomplikowana. Władca Kruków zwrócił się do władz Silvermoon, aby do siedziby Corvi Tempus został wysłany medyk o mojej specjalizacji. My lecznicy umysłów z Silvermoon jesteśmy słynni w całym Azeroth. Dobrze wiecie już skąd się tutaj wzięłam, teraz pewnie oczekujecie wyjaśnień odpowiadających na pytanie: "po co?". Otóż Reynevan martwił się o zdrowie swoich podwładnych ponieważ ich niezastąpiony, szamański medyk wydawał się być nie do końca poczytalny. Kaznodzieja w trosce o swoją gildię nakazał przebadać Neex'a w celu ustalenia czy jego szamańska magia bardziej leczy czy zabija ludzi. Po dwóch dniach mam już gotową diagnozę. Usiądźcie wygodnie i posłuchajcie co mam Wam do powiedzenia. Na wstępie muszę zaznaczyć, iż rozpoznałam u Neex'a dosyć interesującą, a zarazem straszną chorobę jaką jest rozdwojenie jaźni. Opisując jego charakter jego osobowości muszę robić to osobno. Otóż pierwsza z nich jest pasjonatem wszelakich nowinek technicznych, a przy tym zapalonym rodzajem naukowca lubiącym eksperymentować na nowych rzeczach. Bywa to czasami niebezpieczne, aczkolwiek częściej przynosi pożytek niż szkodę. Osobowość ta jest również powrotem do szamanistycznych korzeni plemienia Darkspear, z którego pochodzi Neex. Jego magia lecząca polega na wprowadzeniu się w trans narkotyczny, spowodowany wieloma substancjami niewiadomego pochodzenia. Pod wpływem tak narkotycznych wizji wyzwala on z siebie energię kojarzoną z żywiołem ziemi, która podnosi na zdrowiu zarówno jego jak i jego towarzyszy. W osobowości, którą teraz opisuje Neex jest przyjazną osobą nie bardzo znającą język innych ras w Hordzie. Mile odnosi się do innych stworzeń i uwielbia opowiadać o swoich wynalazkach jak i przeżyciach podczas narkotycznych wizji. Przejdźmy więc do drugiej osobowości, która diametralnie różni się od pierwszej... Otóż pod wpływem przedawkowania substancji narkotycznych, Neex wpada w swojego rodzaju furię. Jego magia lecząca zamyka się w podświadomości trolla a na wierzch wychodzi jego dzika natura. Staje się on wtedy maszyną do zabijania używającą starych szamańskich totemów podpalających ciał i duszę istot dookoła. Tak, jak zdążyliście zauważyć nie należy do tego dopuszczać. Opinią lekarską stwierdzam, że magia lecznicza Neex'a powinna być wykorzystywana z dużą dozą ostrożności gdyż nigdy nie wiadomo jak to się może skończyć. Dokument ten jest oficjalną opinią medyczną wystawioną przez Hienne Lightbane.

Historia:

Ty chcieć wiedzieć kim ja być. Ja przecie nie wiedzieć po co Ty chcieć to wiedzieć ale moja Ci opowiedzieć. Zaczęło się to dawno kiedy dwa plemienia naszych nić się chciały. Jedni na drugich, a drudzy na jednych. Ja się wtedy urodzić i ja za łebka pamiętać jeszcze wojny plemienne. Darkspeary bo od nich ja pochodzić, nas być więcej i my przepędzić złych Raventuski z Azeroth. Ale jednak moja pamiętać, że to nie koniec wojny. My choć wygrać to ponieść duże straty. Ja musieć wspomnieć, że ja z dobrej krwi pochodzić. Moja Wuj to być wtedy główny szaman Darksperrów i on być mądry troll. On dojść do wniosku z szefa Kruczych Trolli, że nikt nie pamiętać jak ta woja się zacząć i dla dobra trolla my musieć przestać wojny. Nasze dwa plemiona się zjednoczyć i my się rozwijać i żyć spokojnie w Azeroth. Inne trolle to ja Ci powiem, że to dzikusy gupki jedne. Oni pałać nienawiść do wszystkiego co oddychać, My z Kruczymi wiedzieć, że to nie mieć sensu i trzeba umić żyć z innymi. Tak więc co ja pamiętać to to, że moja babunia mnie wychowywać razem z szamanami. Ja się uczyć szamanizmu i należeć do Cech Kultystów Ekstazy. My brać zawsze złote środki aby widzieć duchy, a duchy nam pomagać. W wielkim skrócie to tak nasza magia działać. To być skomplikowane i ja o tym porozmawiać z Tobą kiedy indziej. Moja tata być znany inżynier, on prowadzić dużo interesy z gobliny i on mnie uczyć swego robota. Ja być dobry naukowiec ja wiedzieć dużo o wynalzki. Ja potrafić nawet zrobić maszyny jeżdżące i latające. Ja być w tym na prawda dobry. Ty mi musieć wierzyć. Tak więc ja się zaczął tułać po świecie i widzieć dużo rzecza. Jak to szamana życie musi być dużo chodzić i widzieć dużo duchy. To takie szamańskie nindo. Droga życia jak to po waszemu być. Ja słyszczeć kiedyś o Leth Mori Aiwe i ja do nich dołączyć. Być ja inżynierem tam długo i zaprzyjaźnić się z wieloma istoty. Ty musić przecież cuś wiedzieć o LmA, toś my słynni być kiedyś. My być słynni do czasu zaginięcia Xar. Nasz szefu. My nie wiedzieć co z nim być, a i nasz kaznodzieja jedene Reynevan wyruszyć na wędrówka. My być załamani i zacząć się rozdzielać. Kiedy my na prawdę źle być z nami, to my wiedzieć, że my nic nie zdziałać. A tu nagle Reynevan wziął i wrócić do Nas i powiedzieć, że my teraz być Corvi Tempus. My być teraz nowe bractwo i wy jeszcze o nas usłyszeć. Ja być dobry oficer i dbać o swoich ludzi. Niech moc być z Wami!

Uwagi: Abyss Abyssum, liczę na sztuczkę xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 3:15 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reynevan
Mistrz Gry
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko w porządku i myślę, że nie muszę Cię kierować do tematów, które powinieneś teraz odwiedzić. Powiem szczerze nie wiem czy Twoja karta jest lepsza od innych i czy zasługujesz na sztuczkę, ale ją dostaniesz skoro tak bardzo jej pragniesz. "Granie na nerwach" idealnie wg mnie pasuje. Na start sztuk złota 600 i kopniak w tyłek od Reynevana gratis.

Tak abstrahując od tego wszystkiego to chyba Ty będziesz musiał ustalać kto na sztuczkę zasłużył bądź nie...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: