Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna corvitempus.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Elphias

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elphias

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 10:49 pm    Temat postu: Elphias Odpowiedz z cytatem

Imię: Elphias
Nazwisko: Darkspear
Pseudonim: Mówiący z Duchami
Klasa: Shaman
Majątek: 400 złota
Sztuczka: "Umiejętność leczenia"
Profesje: Zbieranie kwiatów i wyrób biżuterii
Wygląd: Jestem dość wysoki, o brzydkiej, poharatanej bliznami twarzy osobnikiem. Oczy mam niebieskie, a kły zżółkły mi przez upływ czasu. Skóra ma koloru turkusowego. Palce mam trzy u każdej dłoni, u nóg po pięć, co by lepiej równowagę łapać. Ciężko mi trzymać przedmioty cięższe niż jednoręczna broń i tarcza. Na co dzień noszę długą szatę, hełm, rękawice i buty. Majtek nie zakładam, bo lubię, gdy przewiewa mnie wiatr po genitaliach. Skórę mam twardą, nawet bardzo, dlatego koszule i wszelkiej maści podkładki pod brodę to nie dla mnie. Zapytasz mnie przechodniu czemu na mym ramieniu siedzi kruk? Dołączyłem do bractwa, którego kruk jest patronem. Do bractwa, które bez kruczej mądrości obyć się nie może. Zaprzedałem duszę duchom kruków i z nimi podążać będę.
Charakter: Jestem dość spokojny i nie lubię wybuchać gniewem. Mimo tego, co przydarzyło mi się w życiu. Mimo tego... Nie mówię dużo i często siedzę sam pod drzewem by rozmyślać o tym, co dzieje się w tym świecie. Nie mówię jak troll? Nie zachowuję się jak troll? Jeśli tak sądzisz to słabo nas znasz. Tak potrafię tańczyć, jak cały mój naród. Potrafię walczyć, jak każdy z nas. Ale nie temu się oddałem. Czemu? Bo brzydzi mnie mord. Brzydzi mnie krzywda. Brzydzi mnie życie w taki sposób. Jestem także bojaźliwy. Nawet bardzo. A czemuż? O tym opowiem innym razem.
Historia: Urodziłem się w Sen Jin Village, w krainie Durorat, nieopodal Orgrimmaru. Co mnie ściąga w te strony? Chęć rozwoju, ale nie o tym tutaj. Około stu lat temu najeźdźcy napadli wioskę naszą. Czego chcieli? Może ryb? Albo skór? Nic innego nie posiadaliśmy. Złoto nie dla nas. Sława nie dla nas. Żyjemy na uboczu. Schowany pod podłogą oglądałem, jak poderżnęli gardło mej mamie. Oglądałem jak gwałcili siostrę i śmiali się z tego. Plugawi ludzie. Obiecałem sobie wtedy, że nie pozwolę już, aby ktokolwiek przy mnie umarł. Przekroczyłem granicę. Studiowałem u najlepszych lekarzy Voo Doo mego ludu. Nauczyłem się wskrzeszać z pomocą duchów. Poświęciłem swe ciało przodkom, aby dokonywać cudów. Nie byłem jednak sam. Poznałem wielu takich jak ja. Poznałem takich co sami przeżyli walcząc z najeźdźcą. Poznałem życie. Wędruję teraz z Corvi Tempus, Bractwem Kruków, aby odnaleźć swe przeznaczenie. Aby odnaleźć cel. A na co mi to wszystko? Szukam jednego człowieka. Jego głowa odziana była w hełm z piórami kruka, a ciało pokrywała zbroja płytowa. W ręku dzierżył wielki topór. Śmiał się, gdy zabijał mą ukochaną. Ja będę się śmiał gdy zabiję go.
Uwagi: Jeśli się nie podoba to poprawię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 3:14 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Neex
Site Admin

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie rzecz biorąc przeczytaj regulamin, poczytaj wzór karty postaci, zajrzyj do karty kogoś innego, może zobaczysz co robisz źle. Nie wiesz nawet co to jest sztuczka i nie wiesz, że nie przyznajesz sobie sam złota :P Najpierw poczytaj podpisz się pod regulaminem i dopiero wtedy weź się za napisanie karty :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: