Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna corvitempus.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sztuczki na Poziom 2

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna -> Podręcznik Gracza -> Sztuczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neex
Site Admin

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 9:44 pm    Temat postu: Sztuczki na Poziom 2 Odpowiedz z cytatem

Lepiścian

Opis:
Twoje rozciągnięte ciało pozwala Ci wspinać się po ścianach tak jakbyś był pająkiem. Mało tego tak, jakbyś miał osiem odnóży! Wszelkie próby wspinaczki w trudnych warunkach zawsze się udają. Uważaj jednak aby ktoś nie uderzył Cię na przykład garnkiem, gdyż zlecisz, możesz wtedy zyskać nowy pseudonim: „Pan Kleks”.

Koszt PD: 900 PD
Czas Nauki: 2 dni

Granie Na Nerwach

Opis:
Znałem takiego kolesia, Elphias się nazywał. Facet był wkurzający, ale miał dobre źródło do eliksirów halucynogennych więc włóczyłem się z nim dłuższy czas. Raz napotkaliśmy takiego wielkiego Trolla, Elphias zaczął się nabijać z twardziela. Tak mu grał na nerwach, że wielkolud z niebieskiego koloru skóry przeskoczył na czerwony. Już myślałem, że przypieprzy Elphiasowi... I dostałem w pysk. Biorąc tą sztuczkę masz niesamowity dar do wkurzania istot po części pozbawionych rozumu. Robisz to tak umiejętnie, że rozwścieczony delikwent uderza najbliższą mu istotę. Módl się żebyś nie był to Ty...

Koszt PD: 1100 PD
Czas Nauki: 4 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 8:40 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna -> Podręcznik Gracza -> Sztuczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: