Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna corvitempus.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna -> Propozycje i Uwagi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neex
Site Admin

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 4:38 pm    Temat postu: Propozycje Odpowiedz z cytatem

Tutaj natomiast wpisujecie wszelakie propozycje dotyczące forum i rozgrywki na nim dostępnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 3:12 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spirrol
Mistrz Gry
Mistrz Gry

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwie uwagi:
1. Zmień tak aby nie było tego beznadziejnego wpisywania kodu po każdym poście.
2. Dlaczego żądam zwrócenia użytkownikom koloru zielonego. Żądanie argumentuje tym że moja postać zawsze pisała na forum (mam namyśli jej wypowiedzi dialogowe) w kolorze zielonym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Neex
Site Admin

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Nie mogę tego zmienić, zniknie po napisaniu kilku postów, później nie będzie się pokazywało.

2. Kolor został usunięty z kolorów adminów, został tylko czerwony.
Powrót do góry
Aeszma

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam taką propozycję... Może w siedzibie stworzylibyśmy też tą komnatę kąpielową? Bo na forum z LMA był to bardzo lubiany temat :) No i służył integracji! ^^ No i lepsze to, niżby nasze postacie miały śmierdzieć :D
Neex
Site Admin

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli stworzymy taką lokację to na pewno nie w siedzibie, ponieważ jest to już za bardzo oblegane forum.
Powrót do góry
Keroox

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Posty w sekcji fabularnej muszą zawierać minimum 8 linijek tekstu, w przeciwnym wypadku zostaną usunięte. "

W niektórych przypadkach te 8 linijek tekstu to jest nic, ale przy niektórych postach, żeby dobić do tych 8 linijek, trzeba wymyślać takie bzdury, że tego nie da się czytać. Usuńcie ten punkt z regulaminu, a zastąpcie go czymś innym np.

"Posty w sekcjii fabularnej muszą być wypowiedzią rozwiniętą, sensowną i nie kończącą na 2 zdaniach."

Aeszma

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Krówkę.
Itsuki

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram przedmówców :lol:
W wykutej dla giganta...
J.Kaczmarski "Zbroja"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Neex
Site Admin

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mi podacie przykład postu, którego nie da się rozwinąć na osiem linijek to usunę punkt z regulaminu, a zastąpię go innym :)
Powrót do góry
Aeszma

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i da się każdy tak opisać, ale czasami trzeba faktycznie wymyślać jakieś głupoty. No i nie każdy potrafi w 7 zdaniach opisać swoje wyjście z pokoju. I to powinno być wzięte pod uwagę :) Posty powinny być przede wszystkim sensownie napisane, a nie żeby czepiać się o linijkę tekstu. Bo można byle jak napisać 30 linijek, a można świetnie wszystko ująć w 6.
Keroox

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ehh... nie dadzą się nawet spokojnie napić wina. A co ten pusty troll Neex znowu wymyślił... Druid wstał, dopił szybko resztkę alkoholu z kufla i spokojnym krokiem ruszył w kierunku dziedzińca, by pomóc reszcie w zastawieniu zasadzki. Gdy był już blisko wyjścia z sali biesiadnej, potknął się leżący na ziemi świecznik. Ogromny Tauren runął na ziemię jak kłoda. Sto kijów w plecy i motyka w kolano! Kto to ciężkiej cholery zostawia na środku pokoju świecznik!? Druid wstał, otrzepał się i podniósł z ziemi swój kostur. Może trochę za dużo wypiłem? Swoją drogą, ciekawe jak stare jest to wino, że zdążyło nabrać aż tyle mocy. Z resztą to teraz nie istotne, pomyśle o tym jutro.

Proszę Koszyk. Zaznaczyłem Ci na czerwono fragment, który wciskałem tam na siłę, aby tylko dobić do tych 8 linijek. Nie wiem jak Ty Koszyk, ale jak ja wychodzę z pokoju, to zwykle zastanawiam się nad ilością procentów w winie, które wypiłem...

Finaesh

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram
Reynevan
Mistrz Gry
Mistrz Gry

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie nie wiem o co wam chodzi... Popatrzcie na posty moje bądź Koszyka i zastanówcie się jeszcze raz nad tym :)
Poza tym my i tak nie stawiamy wielkich wymagań. Jak przeglądam inne fora pbf to moje najdłuższe posty były by tam naprawdę uważane za krótkie.

Aeszma

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy pisze jak wy;)
I nie każdy ma tyle doświadczenia co wy:)

Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 3:12 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reynevan
Mistrz Gry
Mistrz Gry

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra masz rację... Chociaż muszę przyznać, że mi ostatnio również ciężko przychodzi pisanie co widać z resztą w moich postach. W każdym razie edukujcie się i doskonalcie swe pisanie żebyście później mogli zajrzeć tutaj i pomyśleć "Cholera... ja coś takiego napisałem/am?!" :D
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum corvitempus.forumoteka.pl Strona Główna -> Propozycje i Uwagi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: